Dane kontaktowe

Napisz do nas

wypełnij wszystkie pola

Zakład Meblowy "Werxal" Sp.J. Andrzej Wałdoch, Jerzy Wałdoch

ul. Leśna 13a, Nowa Wieś Rzeczna
83-200 Starogard Gdański

tel.: 58 562 97 87
fax: 58 562 77 50
e-mail: werxal@werxal.com.pl

 

Sekretariat    
Katarzyna Hartun tel. 58 562 97 87 katarzyna.hartun@werxal.com.pl
     
Dyrektor Handlowy    
Radosław Pasiuk tel. 669 257 013 radoslaw.pasiuk@werxal.com.pl
     
Dział Obsługi Klienta    
Magdalena Białka tel. 721 858 188 magdalena.bialka@werxal.com.pl
Katarzyna Paździerska tel. 669 257 242 kasia.pazdzierska@werxal.com.pl
     
Manager Regionu
   
Łukasz John tel. 510 257 231 lukasz.john@werxal.com.pl
Wojciech Tomczuk tel. 601 804 501 wojciech.tomczuk@werxal.com.pl
     
Eksport Manager    
Adam Dmuchowski tel. 508 144 984 adam.dmuchowski@werxal.com.pl
     
Dział Jakości i Reklamacji    
Joanna Probe tel. 510 257 232 joanna.probe@werxal.com.pl
Marcin Fojut tel. 510 257 230 reklamacje@werxal.com.pl
     
Dział Magazynu Wyrobów Gotowych                                      
Piotr Szoska tel. 669 257 241 magazyn@werxal.com.pl
Jarosław Hapke   magazyn@werxal.com.pl
     
Dział Zaopatrzenia    
Katarzyna Kropisz tel. 512 276 246 katarzyna.kropisz@werxal.com.pl
Mirosław Stemplewski tel. 510 257 233 miroslaw.stemplewski@werxal.com.pl
     
Dział Księgowości    
Elżbieta Pawłowska tel. 58 562 97 87
elzbieta.pawlowska@werxal.com.pl
     
Dział Kadr    
Hanna Lutka tel. 58 562 97 87 hanna.lutka@werxal.com.pl